Zaoberáme sa opravami a regeneráciou všetkých typov turbodúchadiel. Všetky turbíny sú vyvážené iba na nemeckých vyvažovačkách – svetového lídra v tejto oblasti.

Opravujeme a regenerujeme turbodúchadlá iba pomocou profesionálnych a moderných strojov. Disponujeme najmodernejším, špecializovaným a certifikovaným zariadením na opravu a nastavenie turbín, ktoré prevádzkujú špičkoví špecialisti, čo zaručuje najvyššiu kvalitu.

Celý proces regenerácie turbodúchadiel prebieha v laboratórnych podmienkach našej dielne. Použitie nemeckých vyvažovačiek a rozsiahle skúsenosti získané počas mnohých rokov našej činnosti nám umožňujú vyriešiť veľmi zložité problémy počas regenerácie turbodúchadiel pre osobné automobily, dodávky, nákladné vozidlá a ďalšie. Inštalácia originálnych dielov počas opravy turbodúchadla nám dáva istotu riadneho a bezproblémového fungovania turbíny. Preto poskytuje dvojročnú záruku bez obmedzenia počtu kilometrov. Po repase je ku každému turbodúchadlu v našej dielni priložený vysokorýchlostný protokol o vyvážení a záručný list s ďalšími pokynmi na inštaláciu a obsluhu, ako aj pokynmi na určenie toho, čo spôsobilo poškodenie regenerovanej turbíny. Je to veľmi cenná informácia, vďaka ktorej sa nová regenerovaná turbína opäť nepoškodí.